Wczytuję dane...
Płatności i koszty wysyłki

WYSYŁKA
Towar wysyłamy w ciągu 24h od momentu zaksięgowania pieniędzy na koncie lub zgłoszenia zamówienia przesyłki pobraniowej. Zamówienia są realizowane w dni robocze (pon. – pt.).  W wyjątkowych sytuacjach wysyłka towaru może się opóźnić o czym informujemy Klienta telefonicznie lub mailowo. W takiej sytuacji wyznaczymy maksymalny termin realizacji zamówienia, który Klient akceptuje lub rezygnuje z zamówienia.

 

PŁATNOŚĆ

Płatność elektroniczna PayU - najszybszy sposób realizacji zamówienia ponieważ w godzinach roboczych wpłata klienta zostaje zaksięgowana  na naszym koncie natychmiastowo

Płatność przelewem - czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. Trwa to od jednego do dwóch dni roboczych, w zależności od rodzaju banku.

Płatność przy odbiorze – Klient po otrzymaniu zamówienia wypłaca należną kwotę kurierowi lub listonoszowi.

 

CZAS I KOSZTY

 

FORMA DOSTAWY

KOSZT DOSTAWY

CZAS DOSTAWY(od dnia nadania)

List polecony ekonomiczny

-

-

List polecony priorytetowy

-

-

Paczka priorytetowa

-

-

Przesyłka pobraniowa

-

-

Kurier (przelew)

9,90 zł

1-2dni

Kurier (pobranie)

12,90 zł

1-2dni

Paczkomaty

9,99 zł

1-4dni

 

Mailowo  informujemy o wysłaniu zamówienia. Proszę pamiętać, że od momentu nadania zamówienia nie mamy wpływu na jakość pracy kuriera/poczty polskiej i czas doręczenia towaru.

 

WYSYŁAMY PREZENTY !!!

 

Jesteś daleko od domu, nie masz możliwości wręczenia prezentu osobiści lub chcesz zrobić komuś wielką niespodziankę…? Mamy dla Ciebie idealną propozycję – do wskazanej przez Ciebie osoby wyślemy specjalnie zapakowany prezent bez informacji o cenie, a Tobie, osobną przesyłką dokument potwierdzający zakup (paragon/faktura). Robienie prezentów nigdy nie było tak proste  jak w e-mimar.pl !